07-01-10

Programma en leden 2010


Tresartes 1.jpg

-Afsluitende receptie voor alle medewerkers van de tentoonstelling te Waasmont op zaterdag 9 januari 2010 (na de avondmis van 17.45 uur) vanaf ca. 18.30 uur in de oude pastorie (Pastorijstraat 7).

-Uitleg + demo over aquarellen (door Martin Colla) op donderdag 28 januari 2010 om 20 uur in Amfi. Martin stelt materialen ter beschikking tegen 2 euro per deelnemer.

-Mozaïeken maken (begeleid door Ria Leeman uit Ham) op zondag 7 februari 2010 om 14 uur in Amfi. Wij maken een onderlegger of een huisnummer (10 euro voor de materialen: tegel, lijm en steentjes). Inschrijven gewenst.

-Kunstkring Athena uit Glabbeek nodigt Tresartes uit om een demo van verschillende kunstvormen te geven op zondag 28 februari van 14 tot 18 uur in De Roos (Grotestraat 29) te Glabbeek.

-Aquarel: workshop op donderdag 11 maart 2010 van 19.30-22.30 uur in Amfi begeleid door Willy Vanesch (6 euro materiaalkosten voor de leden)

-Snelschetsen (begeleid door lesgeefster van Kunstwerkt) op zondag 14 maart 2010 van 9.30-13 uur en op zondag 28 maart 2010 van 9.30-13 uur in Amfi; afsluiter op 28/3: samen een sandwich eten.

Docente:Inge Vanhoof,info@bazarts.be of 0497/453855 http://www.bazarts.be/index.html

-Bloemen maken in suiker (begeleid door Art-X Nicole Verheyden tel 016 76 62 00 ) op donderdag 1 april 2010 om 20 uur in Amfi

-WAK (Week van de Amateurkunstenaars) van 23 april tot 2 mei 2010 (afsluiting in Gent) in de grote zaal Alkazaar te Walshoutem - Walshoutemstraat 46 ; themalied Bart Peeters: het is niet wat het is....(voorbereidende vergaderingen volgen - organisatie Stad Landen ); zie ook http://www.wak.be/  Grote ruimtelijke werken zijn ook welkom! Eerste bijeenkomst op do. 25/3/10 om 20 uur in Amfi - volgende bijeenkomsten op di. 13/4/10 en 20/4/10 om 20 uur

-Samenzang / demo muziekinstrument (en) (door André Lenaerts) op dinsdag 11 mei 2010 om 20 uur in Amfi

-Tentoonstelling in Waasmont op maandag 24 mei 2010 (1 dag met demo's); thema: miniaturen ; Tafelruimte te huur (tent): kostprijs 20 euro voor 2.5 meters en 30 euro voor 5 meters

- Etsen ( begeleid door Ward Vandervelde uit  2290 Vorselaar Markt 15F 014/512969): op donderdag 3 juni 2010 om 20 uur in Amfi

-Museumbezoek ( M te Leuven ) op donderdag 1 juli 2010 vanaf 14 uur ; zie ook http://www.leuven.be/vrije-tijd/museum/

-Uitleg kunstenaar:  James Ensor (gebracht door Clara Mathues via powerpointpresentatie), op donderdag 2 september 2010 om 20 uur in Bovenbouw Sint-Gertrudis (college) Landen ;

meer info op: http://nl.wikipedia.org/wiki/James_Ensor en op

http://www.oostende.be/product/91/default.aspx?_vs=1_n&am...

-Tentoonstelling tijdens braderie van 3-4 en 5 september 2010 (weekend) & in Amfi (gelijkvloers)

-Keramiek: op donderdag 7 oktober 2010 om 20 uur in Amfi

 

Juliette Prouve E-mailadres  julietteprouve@live.be

-Feestverpakkingen maken (begeleid door Edithfrog) op donderdag 4 november 2010 om 20 uur in Amfi

-(Moderne) kant: op donderdag 2 december 2010 om 20 uur in Amfi

 

Brigitte Croes E-mailadres brigitte.croes@skynet.be

-Kerstfeestje (algemene vergadering als afsluiter te Landen - De Met op donderdag 16 december 2010 om 19.30 uur (menu vlees/vis)

-Tentoonstelling Kerstperiode te Waasmont van 25 december tot 5 januari 2011, elke namiddag van 13.30 tot 17 uur, niet op 1/1/11

Leden 2010

 

-Marita Peeters Bronplein 7/21  3400 Landen   0475/935793 Marita_Peeters@hotmail.com             °05/05/1954

-Leon Gillet Grootveldstraat 7 3400 Landen  011/884624 Leon-Gillet@skynet.be °21/04/1937

-Leen Demarre  

-Hilda-Gertrude Poleunus Allendelaan 14  3400 Landen 0477/289155 hilda.poleunus@skynet.be °24/05/60

-Eric Mathues  Allendelaan 14  3400 Landen   0477/289151  eric.mathues@skynet.be °20/01/1957

-Frans Matthee  Leenhaagstraat 13  3440 Budingen 011/582061 fmatthee@life.be °06/06/1930 site: http://www.fransmatthee.be of http://www.jmaster.be/welkom.php?artiestID=26

-Ann Vanmarsenille Kouterstraat 17 3400 Landen Marie-vm@hotmail.com   °18/12/1964

-André Vandervelden Hasseltsesteenweg 206    3800 Sint-Truiden 011/681109  of 0477/850027 andre.vandervelden@telenet.be °06/07/1951

-Nicole Groffy Hasseltsesteenweg 206    3800 Sint-Truiden 011/681109  of 0477/850027 andre.vandervelden@telenet.be °10/10/1950

-Herman Vanvinckenroye Sint-Jorisstraat 79 3570 Alken 011/311442 of 0477/584236 herman.van.vinckenroye@telenet.be °05/06/1938

-Jenny Schroyen Hannuitsesteenweg 100 3400 Landen  0495/188942   je-mi@skynet.be °03/01/1953

-Alice Nicolas Postlaan 20/41  3400 Landen  011/883932 °06/07/1929

-Christine Havelange Hannuitsesteenweg 16  3400 Landen  0474/577622  chhavelange@gmail.com °28/04/1960

-Rosette Houbrix Filips de Goedelaan 29  3400 Landen   Rosette.Houbrix@hotmail.com °06/12/1953 site: http://www.everyoneweb.com/rosettehoubrix/

-Jan Beckers Filips de Goedelaan 29  3400 Landen Jan.Beckers@hotmail.com °06/02/1953

-Martin Colla Molenbergstraat 58   3400 Landen   011/832436   marcolla@skynet.be

°26/2/1946

-Ivan Cologne Sint-Lambertusstraat 44   3401 Landen-Walshoutem  011/563341

ivanos-magic-show@hotmail.com °27/5/1956 site: http://4-x-grafische-kunst.skynetblogs.be/

-Mady Munsters Sint-Lambertusstraat 44   3401 Landen-Walshoutem  011/563341

ivanos-magic-show@hotmail.com° 2/3/1958

-Gilbert Gijbels Steenberg 36 3400 Landen 011/883928 - gilbert.gijbels@telenet.be

° 22/4/1950

-Danielle Graindor Kanunnik Schoolslaan 39  3400 Landen  011/884695 danielle.graindor@telenet.be  °29/9/1953

-Ilona Meys Kastelstraat 1  3404 Landen-Attenhoven    0498/534324

meys_ilona34@hotmail.com  °19/9/1972

-Edith Van Hoef - Editfrog Sint-Norbertusstraat 138 3400 Landen 011/831278

edith.van.hoef@telenet.be  ° 13/09/1952

-Willy Vanesch Sint-Hubertusstraat 45 3300 Tienen (Oplinter)  016/815956 of  0478/210764

Willy.vanesch@scarlet.be  ° 26/01/1947

-Sonja Ceuleers Allendelaan 4 3400 Landen 011/886332 sonja.ceuleers@skynet.be ° 3/12/1967

-Inne Busselen Allendelaan 4 3400 Landen 011/886332  sonja.ceuleers@skynet.be ° 25/2/1999

-Dominique Soetens Zoutleeuwsesteenweg 41 3440 Zoutleeuw 0474/974873 dominique.soetens@hotmail.com °25/6/1957

01:14 Gepost door Eric Mathues, voorzitter, namens Tresartes in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) | Tags: programma |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.