19-01-11

Programma 2011

Logo 2011.jpg

PROGRAMMA 2011

-beeldhouwen (Frans) : do 27/1/2011 20 uur (stadhuis - collegezaal 1ste verdieping)

deelname aan de vrijwilligersbeurs: zo 6/2/11 14-18 uur in het Sociaal huis (met gesprek over "inspiratie & creativiteit" van 14.30 tot 16 uur, begeleid door Patricia Sterkendries van Art-x ) ; expo door Rosette & Jan, Alice, Eric en Hilda

-fotografie (Jan) : do 3/3/11 20 uur Amfi

tentoonstelling Glabbeek (Athena): André neemt deel: van 26/3 tot 3/4/ 2011 met receptie op vrijdag 25/3 om 20 uur

-feestelijk inpakken voor Pasen (Edith) : do 7/4/11 20 uur - Amfi; liefst vooraf inschrijven: tel. 011/83 12 78 

Kunstwerkt (papier mâché): 3 zondagvoormiddagen in mei en juni 2011;  8/5 22/5 12/6 9-12.30 - Amfi; begeleiding door Inge Vanhoof

tentoonstelling Lumineus te Tervuren in het Afrikamuseum; opening op 15/5/11 en deze loopt tot 31/8/11; Hilda neemt deel

tentoonstelling: R. Houwaer 3-4-5/6/11 te Halmaal, met receptie op 3/6; oproep tot deelname; meer info 011/683608

tentoonstelling Landen 800 van 25-26/6/11 (lokatie : Sociaal huis 10-18 uur) en nadien wordt de tentoonstelling overgebracht naar het Stadhuis: open ganse de grote vakantie van 9-12 uur

bezoek laatste avondmaal Tongerlo (L da Vinci) : do 7/7/11 http://www.tongerlo.org/da_vinci/davinci_index.htm

braderie za. 3/9/11 en zo. 4/9/11 14-18 uur (tentoonstelling & demo in Sociaal Huis); Frans, Jacqueline, Alice, Editfrog, Hilda-Gertrude, Ann, André & Nicole...

-kalligrafie: di 13/9/11 20 uur Amfi; lesgever André Respen (opgelet datum gewijzigd)

-juweel maken : do 6/10/11 20 uur - Amfi - Juliette PROUVE

verkoop boek Ann Vanmarsenille in café de Oude Smis (naast de kerk) te Neerwinden op vrijdag 7 oktober 2011 vanaf 18 uur; iedereen welkom! klik hier

tentoonstelling Melveren (zaal school) op 15 en 16/10/11 (receptie op 14/10): Rosette & Frans nemen deel

-aquarel (Rosette en Martin): woe 16/11/11 20 uur (opgelet nieuwe datum) -Amfi: zeilbootjes schilderen

-website maken en internet beveiligen (Jan): vr 9/12/2011 (datum gewijzigd) 20 uur  in Amfi (lentezaal)

kerstfeestje : do 15/12/11 (algemene vergadering met jaaroverzicht en planning 2012) - Ambassador 19.30 uur

kersttentoonstelling van 23/12 tot 30/12/2011 (rusthuis Zevenbronnen Walshoutemstraat 75): opstelling op 23/12/11 vanaf 9 uur; receptie op 23/12/11 vanaf 15 uur ;vertelnamiddag over de Landense geschiedenis op dinsdag 27/12/11 van 14 tot 16 uur, demo schilderen op woensdag 28/12/11 van 14 tot 16 uur én workshop schilderen op donderdag 29/12/11 van 14 tot 16 uur + alle dagen demo beeldhouwen );

deelname: Frans, Jan, Rosette, Eric, Hilda-Gertrude, Edith, Alice, André, Nicole, Christine, Jacqueline, Jean-Louis, Ine, Marita...

kunst 2.jpg

 


Logo 2011.jpg

Leden 2011

-Marita Peeters Bronplein 7/21 3400 Landen 0475/935793 Marita_Peeters@hotmail.com  °05/05/1954 

-Leon Gillet Grootveldstraat 7 3400Landen 011/884624 Leon-Gillet@skynet.be °21/04/1937

-Leen Demarre  

-Hilda-Gertrude Poleunus Allendelaan 14  3400 Landen 0477/289155 hilda.poleunus@skynet.be °24/05/60

-Eric Mathues  Allendelaan 14  3400Landen 0477/289151 eric.mathues@skynet.be °20/01/1957

-Frans Matthee-Dupont  Terweidenstraat 1  3440 Budingen 011/582061 fmatthee@life.be °06/06/1930 site: http://www.fransmatthee.be of http://www.jmaster.be/welkom.php?artiestID=26 

-André Vandervelden Hasseltsesteenweg 206  3800 SintTruiden 011/681109  of 0477/850027 andre.vandervelden@telenet.be °06/07/1951

-Nicole Groffy Hasseltsesteenweg 206 3800 SintTruiden 011/681109  of 0477/850027 andre.vandervelden@telenet.be °10/10/1950

-Herman Vanvinckenroye Sint-Jorisstraat 79 3570Alken 011/311442 of 0477/584236 herman.van.vinckenroye@telenet.be °05/06/1938

-Jenny Schroyen Hannuitsesteenweg 100 3400 Landen  0495/188942 je-mi@telenet.be °03/01/1953 

-Alice Nicolas Postlaan 20/41  3400 Landen  011/883932  °06/07/1929

-Christine Havelange Hannuitsesteenweg 16 3400 Landen  0474/577622  chhavelange@gmail.com °28/04/1960 

-Rosette Houbrix Filips de Goedelaan 29  3400 Landen Rosette.Houbrix@hotmail.com °06/12/1953 site:http://www.everyoneweb.com/rosettehoubrix/

-Jan Beckers Filips de Goedelaan 29 3400 Landen Jan_Beckers@hotmail.com °06/02/1953

-Martin Colla Molenbergstraat 58 3400 Landen 011/832436 marcolla@skynet.be °26/2/1946

-Gilbert Gijbels Steenberg 36 3400 Landen 011/883928 gilbert.gijbels@telenet.be     ° 22/4/1950

-Danielle Graindor Kanunnik Schoolslaan 39 3400Landen  011/884695 danielle.graindor@telenet.be  °29/9/1953 

-Ilona Meys Kastelstraat 1 3404Landen(Attenhoven) 0498/534324 meys_ilona34@hotmail.com  °19/9/1972 

-Edith Van Hoef - Editfrog Sint-Norbertusstraat 138 3400 Landen 011/831278  edith.van.hoef@telenet.be  ° 13/09/1952

-Sonja Ceuleers  011/886332  ° 3/12/1967

-Inne Busselen   011/886332  ° 25/2/1999

-Goedele De Mey Bronstraat 12 3300 Tienen 016/822213 goedele.demey@telenet.be °17/6/1961 http://www.kunstforum.be/artiest/goedeledemey/  

-Nicolle Verheyden Veldbornstraat 93 3300 Tienen 0496/923625 nverheyden@skynet.be °3/10/1947 http://www.artxtienen.be/LEDEN/index_bestanden/Page417.htm 

-Dominique Soetens Zoutleeuwsesteenweg 41 3440 Zoutleeuw 0474/974873 dominique.soetens@hotmail.com°25/6/1957

-Rita Vangilbergen Tiensesteenweg 121 3380 Glabbeek-Zuurbemde 016/77.93.54 rita.vangilbergen@skynet.be ° 16/3/1953

-Omer Van Elven Tiensesteenweg 121 3380 Glabbeek-Zuurbemde 016/77.93.54                info@athena-vzw.be ° 12/6/1951 

-Sibylle Vanhosbeek Molenbergstraat 1 3400 Landen 011/881411 of 0473/855958 vanhosbeek.sibylle@skynet.be, ° 14/6/1947

-Ann Vanmarsenille Kouterstraat 17 3400 Landen Marie-vm@hotmail.com   °18/12/1964

-Marleen Collard mcollard@telenet.be

-Martine Mathieu Zepperenweg 106 3800 Sint-Truiden 0473/702831 martinemathieu@live.be  °26/3/1966

-Jacqueline Lindekens Overwindenstraat 29 3400 Landen 011/883465 0486/038499  linealinlin@hotmail.com°4/4/1953

-Arlette Michiels 0485/321488 michielsarlette@hotmail.com

kunst 2.jpg    kunst 1.jpg  kunst 3.jpg  kunst 4.jpg

 

22:12 Gepost door Eric Mathues, voorzitter, namens Tresartes in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) | Tags: programma |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.